• KOMPLEXNÍ PÉČE
    KOMPLEXNÍ PÉČE

    KOMPLEXNÍ PÉČE

    KOMPLEXNÍ PÉČE
  • OPERAČNÍ MIKROSKOP

  • ZÁCHOVNÁ STOMATOLOGIE

BĚLENÍ ZUBŮ

Celkové bělení chrupu u nás nabízíme v podobě domácího bělení. V první návštěvě Vám uděláme otisky obou čelistí, abychom Vám vyrobili přesné nosiče pro bělící gel. V další návštěvě od nás obdržíte nosiče, balíček s bělícím gelem a podrobnou instruktáž k bělení. Nosiče s bělícím gelem jsou v ústech nasazeny několik hodin denně po dobu asi jednoho týdne, dokud se nedosáhne požadované bělosti. Nově nabízíme také ordinační bělení zubů.

V průběhu této kůry je nutné vyvarovat se potravinám a nápojům, které zabarvují zuby (tj. káva, černý čaj, červené víno, borůvky…), a kouření. Po ukončení bělícího procesu je vhodné pro udržení světlejšího odstínu používat zubní pastu s obsahem bělících činidel a jednou za čas bělící kůru zopakovat.

V některých případech má mrtvý zub (tj. zub s ošetřeným kořenovým kanálkem) tmavší barvu než okolní zdravé zuby. Pak vám můžeme nabídnout vnitřní bělení jednoho zubu. Dovnitř zubu aplikujeme vložku s obsahem bělících látek, kterou Vám následně v pravidelných intervalech 3 - 5 dní obměňujeme, dokud nedosáhneme požadované bělosti zubu.